Про компанію

ТД «Шандрук» - сучасна компанія, що стрімко розвивається, яка вже досягла певних висот у світі ринкової конкуренції і наполегливо продовжує рухатися в тому ж напрямку. Займаючись оптовим продажем пива, вод, соків і продуктів для пива, ми представляємо широкий і, в той же час, найбільш повний асортимент за прийнятні ціни.

Говорячи про конкуренцію, сміливо стверджуємо, що готові гнути свою лінію, адже ми знаємо, що пропонуємо. Відповідально знаходимо підхід до кожного споживача. Професійно ставимося до цільової категорії замовників і, тим більше, стежимо за індивідуальністю окремої аудиторії.

1o 2o

Товарний ринок України стрімко і невпинно розвивається. З року в рік з'являються нові і нові компанії, які постачають закладам і торговим точкам нову продукцію.

Так як же знайти хороших постачальників?

Буквально чверть століття тому термін «дистриб'ютор» використовувався лише у вузьких колах професійними комерсантами. Нині дистриб'ютори досягли вражаючих успіхів, оскільки вже тоді розкрили шлях до успіху: продавати треба не слова, а якість і результат, що і робить наша компанія, приділяючи першорядне значення просуванню товару безпосередньо на практиці на національному рівні.

На що варто орієнтуватися?

Українські компанії завжди орієнтуються на світові комерційні та фінансові закони. Це призводить до постійного відстеження новаторських ходів і систем, втілюються свіжі рекламні ідеї. Однак, це не є головним орієнтиром на авторитетність і компетентність. Гарний виробник зобов'язаний продавати робочу систему продажів і логістики, а не наміри.

Зрозуміло, наше завдання надати Вам хорошу систему продажів за найнижчими цінами. Тобто, дана система продажів повинна мати нижчу собівартість, ніж інші компаній, тому виникає здатність вкластися в нижчу маржу, ніж інші дистриб'юторські компанії.

Резюмуючи сказане, хотілося б підкреслити, чим саме ми займаємося:

  1. Оптовий продаж пива;
  2. Широкий вибір якісної пивної продукції регіональних компаній;
  3. Оптовий продаж безалкогольної продукції;
  4. Оптовий продаж супутніх товарів для роздрібних продажів пива;

Такий формат досить зручний, оскільки працювати з живим дистриб'юторським бізнесом набагато приємніше, ніж показувати на пальцях, що і де варто «підкрутити».

Ми почали наш шлях з удосконалення безпосередньо себе. Претендуючи на високі позиції, ми прагнемо відповідати. Відповідаючи, ми прагнемо стати краще. Співпрацюючи з нами Ваша компанія стає сильніше і прибутковіше!

 

   Тел. 067 544 64 45
  Office@shandruk.com.ua