В Бельгии создали первое в мире 100% безалкогольное пиво

У Бельгії з'явилося перше в світі повністю безалкогольне пиво. Про це повідомила компанія з виробництва пива AB InBev. Безалкогольний напій на смак нічим не поступається оригіналу, але при цьому не містить навіть частки відсотка спиртного. Про це пише бельгійське видання Le Soir.

Продовжити

Студенти повернули до життя 5000-літнє китайське пиво

Американські студенти змогли зварити пиво за стародавнім китайським рецептом
У «воскресіння» хмільного напою брали участь студенти Стенфордського університету під керівництвом археолога і біолога Лі Ліу, передає SunDayNews.
Пиво вони варили на основі залишків, які були знайдені на глиняних чашах в одній з китайських печер в минулому році. Вчені з'ясували, що тим

Продовжити

В Україні почали виробляти кошерне пиво

«Уманьпиво» стане також одним з постачальників кошерної продукції, зокрема до Ізраїлю. В Україні лише кілька виробників мають право виробляти кошерні продукти. І тепер цей список поповнила і компанія «Уманьпиво», повідомляє URB.ua. Сертифікат кошерності затвердив головний

Продовжити

Для торговли пивом с 1 июля потребуется лицензия

beer-license

Государственная фискальная служба разъяснила, что с 1 июля 2015 года подлежит лицензированию деятельность по производству, импорту, экспорту, оптовой и/или розничной торговли пивом на общих основаниях, предусмотренных для алкогольных напитков.

Продовжити

  • 1
  • 2
   Тел. 067 544 64 45
  Office@shandruk.com.ua