Росяна

rosiana

Без перебільшення можна сказати, що нашу питну воду Росяна створює сама природа, а ми лише дбайливо очищаємо її і доставляємо клієнтам компанії. Вода не піддається штучній мінералізації. У ній містяться тільки природні мінеральні солі в оптимально-збалансованій кількості, необхідній для питної води.

Свердловина і завод з виробництва та доставки питної води Росяна розташовані в екологічно чистому історичному районі - Феофанія. Створюючи виробництво з видобутку і доставки ми зробили все можливе, щоб не порушити екобаланс цього «райського куточка» нашого улюбленого міста Києва. Численні дослідження питної води Росяна, як до, так і після її очищення, дивували прекрасними показниками складу мінеральних органічних солей. Ми впевнені - це обумовлено, в тому числі тим фактом, що свердловина знаходиться на благословенній землі околиць Свято-Пантелеймонівського монастиря, відомого не тільки своєю давньою історією, а й розташованими на його території цілющими джерелами «Святого Пантелеймона» і «Сльози Богородиці».

У надрах цієї прекрасної і святої землі бере свій початок наша питна вода Росяна, яку ми доставляємо Вам додому або в офіс.

 

  •  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •  тел:(067)544-64-45
  •    Тел. 067 544 64 45
      Office@shandruk.com.ua