Славутаobolon

Сангушки (пол. Sanguszko) - волинський князівський рід з числа Гедиміновичів, до середини XVIII століття, зібрали в своїх руках величезні земельні володіння, включаючи острозьку ординацію. Раніше, в XVI столітті Сангушками був заснований на власних володіннях місто Ковель. У XIX-XX століттях головними центрами володінь Сангушко служили Славута і Ізяслав на Волині. На згадку про них в Славуті випускається пиво «Князь Сангушко» і є вулиця Князів Сангушко.

Пиво «Жигулівське» - янтарного кольору, піна середньозерниста, стійка. Аромат потужний і «багатий» - солодко-зерновий, трав'янистий, болотистий. Запах в кращих традиціях так званого «сільського» пивоваріння. Багатьом він може не сподобається, а мені такий «букет» якось дуже по душі.

На сьогоднішній день пивзавод в Славуті вже має в своєму асортименті три сорти пива - "Князь Сангушко" (14%, алк. 4.8%), "Княгиня Сангушко" (13%, алк. 4.5%) і "Жигулівське" (11%, алк. 3.8%).

Пиво "Князь Сангушко"
Щільність: 14%
Алкоголь: 4,8 об.
Опис: світле, м'яке пиво преміум класу. Завдяки додаванню рису до складу сусла, пиво несе в собі злегка помітні нотки меду і аромат лугових трав.

Пиво "Княгиня Сангушко"
Щільність: 13%.
Алкоголь: 4.5% об.,
Опис: аромат чітко солодовий, без особливих домішок. У смаку відчувається початкові нотки солоду і характерні нотки хмелю, пиво мені сподобалося. Випив би ще.

 


  •  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •  тел:(067)544-64-45
  •    Тел. 067 544 64 45
      Office@shandruk.com.ua