СИДР "APPS"

apps

APPS ™ (ЕРС) ПРОВОДИТЬСЯ МЕТОДОМ бродіння з натурального 100% яблучного СОКА БЕЗ ДОДАВАННЯ СПИРТУ

Ви любите реальні відкриття та цінуєте справжнє життя? Ми створили напій, який дозволить вам відчути її різноманітність і смак сповна. Сидр APPS ™ - пропозиція нашої Компанії для тих, хто готовий до свіжих відчуттів, хто прагне жити з легкістю, кому важлива його індивідуальність і свобода. Для тих, хто любить спілкуватися без перешкод з людьми з різних куточків світу, хто хоче зробити ковток живого, справжнього життя в божевільному міському ритмі.

Сидр APPS ™ створений для людей, які піклуються про себе і роблять вибір на користь - натуральних інгредієнтів. APPS ™ виробляється методом бродіння з натурального 100% яблучного соку без додавання спирту. Завдяки цьому смак сидру APPS ™ свіжий і легкий, а рівень вмісту алкоголю мінімальний - від 5 до 6,9%.

 

APPS ВИШНЯ

image6Легкий освіжаючий смак класичного cідра з приємною вишневої кислинкою. Пропонується в скляній пляшці 0,5 л і пластиковій пляшці 1,0 л, а також в крафтового версії в кегах на розлив.

 APPS КВІНС

image7Авторський коктейль з кисло-солодким смаком айви і насиченим фруктовим ароматом з самого серця Кавказу і Середньої Азії. Представлений в крафтового версії в кегах на розлив.


  •  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •  тел:(067)544-64-45
  •    Тел. 067 544 64 45
      Office@shandruk.com.ua