obolonПавлівське

Підставою Павлівського пивзаводу вважається 1904, оскільки саме ця цифра збереглася на камені в табірному відділенні пивоварні. У початковий період свого існування він носив назву «Порицький», оскільки нинішня Павлівка тоді була частиною містечка Порицьк. Хто збудував пивоварню і керував нею за часів царської Росії точно не відомо, але достовірно відомо, що з 1922 по 1939 роки він належав графу Чацкому. У 1939 році пивоварня була націоналізована.

Під час Другої світової війни, Павлівський пивзавод був повністю зруйнований. Після закінчення військових дій, питання про його відновлення піднімалося неодноразово, але до реальних кроків справа дійшла тільки в 50-х роках, коли у Волинській області радянська влада почала розвивати вугледобувну промисловість. Так, в 1956-1958 роках завод, з метою забезпечення пивом працівників вугільних шахт, пивзаводу відремонтували і він став державним.

У 1995 році державне підприємство було приватизовано і на його основі створено відкрите акціонерне товариство «Павлівський пивоварний завод». Крім виробництва пива підприємство також займалося виробництвом солоду, мінеральної води та інших безалкогольних напоїв. У 2002 році керівництво підприємства прийняло рішення про реорганізацію структури - на базі акціонерного товариства було організовано три підприємства з обмеженою відповідальністю: ТОВ «Павлівській пивзавод» (випуск пива), ТОВ «Йоданка» (випуск мінеральної і фруктових вод), ТОВ «Солод» ( виробництво солоду).

На сьогоднішній день пивзавод випускає пиво «Павлівське Світле», яке розливається в скляні пляшки та кеги. Пиво в пляшках реалізовується головним чином під Волинською та сусідніх областях. За непідтвердженою інформацією «Павлівській пивзавод» випускає також пиво «Бурштиновий ель», оскільки саме під такою назвою павлівское пиво часто реалізується в деяких закладах та розливайках.

У 2009 році у львівський мережі закладаів компанії Холдинг Емоцій «!Fest» («Криївка», «Мазох-cafe», «Під Золотою Розою», «ЗЕНИК. Пиво з дерунами», «Гасова лямпа», «Старенький трамвай», « Лівий берег »і т.д.) з'явилося пиво Павлівського пивзаводу під назвою «Зеник». Враховуючи популярність мережі «!Fest», можна припустити, що майже все кегове пиво, що випускається Павлівським пивзаводом йде під ТМ «Зеник» для продажу в закладах міста Львова.

У 2010 році пиво «Павлівське світле» в скляних пляшках з'являлося в столиці в Україні, але, швидше за все, через малий термін зберігання його ввозити в Києв перестали. На сьогоднішній день розливне павлівское пиво на постійній основі є в київських пабах «Тролейбус» під назвою «Бурштинових ель».

 

 


  •  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •  тел:(067)544-64-45
  •    Тел. 067 544 64 45
      Office@shandruk.com.ua