Хмельпиво

h

ПАТ «Хмельпиво» ​​- один з небагатьох пивоварних заводів в Україні, побудований ще в дореволюційний період, виробляє дійсно натуральний напій - «живе» пиво, і розливає його в екологічно чисту тару, для забезпечення виготовлення цього напою використовують місцеву сировину, яка вирощується на родючих українських землях Хмельниччини:

- Хміль на полях Сторосінявського району, Хмельницької області
- Ячмінь на полях Хмельницького
- Цикорій на полях Славутського району Хмельницької області
- Вода видобувається з власних підземних артезіанських свердловин,
розташованих на території заводу.

В даний час ПАТ «Хмельпиво" не розливає пиво в пластикові (ПЕТ) пляшки, тому що пиво з кислотністю 1,4-1,8%, взаємодіючи з пластиком, в подальшому може шкідливо впливати на здоров'я людини і навіть стати причиною серйозних захворювань. Ось чому виробництво «живого» пива без застосування консервантів, пастеризації і розливу його виключно в екологічно чисту тару: скляну пляшку (0,5 л.) І ємності з нержавіючої харчової сталі (кег - 50л.) - принципова позиція ПАТ «Хмельпиво» ​​вже багато років і на майбутнє.

Регіональний пивзавод який випускає такі сорти: Хмельпиво "Хмельницьке», Хмельпиво «Жигулівське» від хмельницького пивзаводу, не міг не втриматися і не спробувати стару добру «класику» - Хмельпиво «Проскурівське». Пиво насиченого солом'яного (світло-бурштинового) кольору, піна середньозерниста,  не стійка. Аромат дуже потужний і дуже характерний для хмельницького пива - зерновий, брудно-фруктовий, злегка трав'янистий, дерев'яний, хлібний.

 


  •  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •  тел:(067)544-64-45
  •    Тел. 067 544 64 45
      Office@shandruk.com.ua