doychDойчХоф

Для цінителів добротного справжнього пивного смаку, ми створили справжнє німецьке пиво, яким можна насолоджуватися у себе вдома, в Україні. Технологія виготовлення нашого пива принципово відрізняється від сучасної, вона розроблена на основі німецьких традицій пивоваріння минулого століття. Тому смак пива «ДойчХоф» - це смак справжнього пива!

Торгова марка «ДойчХоф» пропонує широкий асортимент фірмових сортів пива, зварених за класичною технологією пивоваріння, яка дозволяє передати смак справжнього пива в кожній пляшці.

Класична лінійка пива «ДойчХоф» складається з чотирьох видів пива: «кельтський», «Саксонське», «бюргерської» і «Фестерское». Це сорти добротного пива з ретельно підібраними і добре доповнюють один одного смаками. Нова лінійка пива «КЕГ» від «ДойчХоф» складається з трьох видів пива в сріблястих пляшках: «КЕГ СРІБНИЙ», «КЕГ ЗОЛОТИЙ» і «КЕГ БРОНЗОВИЙ». Ці сорти пива мають особливий насичений смак, яким раніше можна було насолоджуватися лише в хороших пивних барах і ресторанах.


  •  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •  тел:(067)544-64-45
  •    Тел. 067 544 64 45
      Office@shandruk.com.ua