obolon

Чістий ключ

Сучасний світ надає тобі необмежені можливості. Ти можеш стати ким завгодно і досягти горизонти, про які раніше навіть не мріяв. Але у вирі життєвих подій іноді не вистачає часу згадати про найважливіші цінності, без яких твої перемоги не будуть можливими. Тільки хороше самопочуття і відмінне здоров'я нададуть тобі можливість перемагати і досягати мети.

Тільки ти вибираєш свій шлях, який зможеш наповнити своїми найсміливішими бажаннями. Вибір завжди за тобою. А вода, яку ти п'єш, повинна бути чистою і корисною, без варіантів. Саме тому, з турботою про тебе і завдяки інноваційним світовими технологіями, ми знайшли спосіб запропонувати тобі «Чистий Ключ» - єдину воду з гарантованою якістю заводу дитячого харчування.

    Ця вода добувається з джерела в заповідній зоні м Золотоноші (Черкаської області), яке здавна славилося своєю унікальною системою підземної фільтрації.
    
Інноваційні світові технології водопідготовки дозволяють очистити воду від надлишкових елементів, повністю зберігаючи її природність і надаючи їй виняткову прозорість, чистоту і оптимально збалансований мінеральний склад.
    
Завдяки своєму унікальному складу, ідеально збалансованому вмісту мінеральних солей і мікроелементів, «Чистий ключ» прекрасно відновлює природний водно-сольовий баланс організму і допомагає отримати всі необхідні речовини.
    
Дуже м'яка, не залишає накипу та ідеально підходить для приготування їжі і напоїв.
    
Виготовлена ​​на заводі питної води і дитячого харчування і відповідає всім міжнародним стандартам якості.


  •  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •  тел:(067)544-64-45
  •    Тел. 067 544 64 45
      Office@shandruk.com.ua