7 DAYS

7 day

 

Компанія Chipita була створена в Греції в 1973 р як компанія з виробництва та просування солоних снеків. У той час нашими головними продуктами були кукурудзяні снеки зі смаком сиру, за якими в 1988 р було виробництво картопляних чіпсів.

У 1991 р на ринку з'явився наш круасан під брендом 7DAYS - індивідуально упакований спечений снек з тривалим терміном зберігання. Незабаром після цього були виведені на ринок міні-круасани 7DAYS.

Кілька років по тому, в 1995 р, величезну популярність на ринку отримали наші інноваційні сухарики Bake Rolls, які швидко утвердилися як улюблених снеків у споживачів.

Одночасно з розвитком продуктового асортименту компанія Chipita почала успішно вибудовувати своє міжнародне позиціонування, якого вона дотримується до теперішнього часу. Експансія в інші країни відбувалася через створення власних дочірніх компаній і стратегічні партнерства з великими міжнародними або локальними компаніями з високими темпами розвитку і зростання.

З 1995р. Chipita успішно розвивається за межами Греції. В першу чергу було запущено виробництво в Болгарії, Португалії та Єгипті. Наступним етапом стало відкриття заводів в Польщі, Румунії, Росії та Саудівської Аравії. І зовсім недавно - в Індії, Туреччині і Малайзії. Паралельно з запуском виробничих потужностей, Chipita відкрила комерційні офіси в 6 країнах - Чехії, Німеччині, Угорщині, Сербії, Словаччині та Україні.

В даний час Chipita представлена ​​на міжнародному рівні в 4 основних продуктових категоріях - круасани і інша солодка випічка, солоні снеки (Bake Rolls), тістечка та кондитерські вироби.

Наші товари, вироблені на 18 заводах в 10 країнах світу, доставляються споживачам в 67 країн безпосередньо або через стратегічні партнерства.

7DAYS - це міжнародний бренд, який в даний час представлений на ринках 66 країн світу.
Він включає в себе цілий ряд борошняних продуктів, як солодких (в основному індивідуально упаковані і міні-круасани, різні продукти з тіста і тістечка), так і солоних (Bake Rolls і Pita Bakes).
Ці високоякісні продукти рекламуються майже у всіх країнах, в яких вони продаються.

 

  •  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  •  тел:(067)544-64-45
  •    Тел. 067 544 64 45
      Office@shandruk.com.ua